KONTENERY.TYCHY.PL

KONTENERY NA GRUZ I WYWÓZ GRUZU

blog

ZADZWOŃ TERAZ
570 298 672

Jakie są obowiązki prawne przy wynajmie kontenera na gruz?

Z pozoru wydaje się, że w wynajęciu kontenera nie ma nic trudnego. Po prostu kontaktujemy się z firmą prowadzącą tego typu działalność, wybieramy rodzaj usługi i ustalamy termin. W praktyce okazuje się jednak, że istnieją różne regulacje prawne, do których musimy się dostosować, zanim zdecydujemy się na podstawienie kontenera w Tychach lub w okolicy.

 

Po pierwsze, należy pomyśleć o prawidłowym ulokowaniu kontenera. Jest to duży obiekt, który niewłaściwie podstawiony może sprawiać kłopoty nam oraz okolicznym mieszkańcom…

 

czytaj więcej »

Jak zadbać o porządek na placu budowy?

Organizacja to klucz do sukcesu w każdej branży. Podejmując się prac budowlanych, bez wątpienia będziemy musieli poradzić sobie ze sporymi ilościami gruzu i innych, zbędnych materiałów. Zajmują one sporo miejsca i bardzo utrudniają pracę, dlatego za priorytet powinniśmy uznać pozbycie się ich.

 

Nie jest to trudne zadanie – wszystko co musimy zrobić, to skontaktować się z firmą zajmującą się wynajmem kontenerów w Tychach i okolicach i zarezerwowaniem jednego (lub kilku) dla siebie. Koszty takiej usługi zależą przede wszystkim od rozmiarów wybranego przez nas pojemnika, lecz w większości przypadków ograniczają się do kilkuset złotych na miesiąc.

 

czytaj więcej »

Na co zwracać uwagę podczas wynajmu kontenera?

Jeśli przeprowadzamy remont lub budowę na terenie miasta Tychy lub w okolicy, z pewnością staniemy przed koniecznością pozbycia się zbędnych odpadków. Rzecz jasna, najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest kupno bądź wynajęcie specjalnego kontenera na gruz, lecz kwestia ta często bywa nieco bardziej skomplikowana, niż może nam się wydawać.

 

Aby nie napotkać się na trudności, musimy najpierw rozważyć następujące kwestie:

 

  • Jaki rodzaj kontenera jest nam potrzebny?
  • Na ile czasu będziemy musieli go wynająć?
  • Czy dysponujemy wystarczającą ilością miejsca na kontener?
  • Jaki rozmiar kontenera będzie optymalny?…

 

czytaj więcej »

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!

DOWÓZ KONTENERA W 24H

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JEŚLI MASZ JAKIEŚ SUGESTIE LUB POMYSŁ ODNOŚNIE NASZEGO BLOGA!

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY