KONTENERY.TYCHY.PL

KONTENERY NA GRUZ I WYWÓZ GRUZU

WYWÓZ ŚMIECI BUDOWLANYCH

ZADZWOŃ TERAZ
570 298 672

WYWÓZ ŚMIECI BUDOWLANYCH

FACHOWO - SOLIDNIE - ZAWSZE NA CZAS - SPRAWDŹ NAS!

Aktualnie rynek budowlany rozwija się bardzo prężnie co wpływa bezpośrednio na generowanie sporych ilości odpadów budowlanych. Jak można się domyślać takie odpady muszą być w odpowiedni sposób składowane, a także utylizowane, gdyż inaczej mogłyby mieć bardzo niekorzystny wpływ na środowisko naturalne. Aby zapewnić ludziom jak i otoczeniu bezpieczeństwo nasza firma oferuje wysokiej jakości usługi związane z wywożeniem odpadów z placów budowy. Dzięki nam składowanie i wywóz śmieci budowlanych w Tychach to żaden problem. Oczywiście nie ograniczamy swojej działalności jedynie do obszaru Tych ale chętnie podejmujemy się także zleceń z okolicznych miejscowości i miast.

 

Po wybraniu przez klienta naszej firmy jako tej, która ma zająć się wywózką śmieci w budowy przechodzimy zawsze do podpisania umowy, która określa wszystkie warunki i szczegóły współpracy. Chodzi tu przede wszystkim o czas i miejsce pracy, a także wszystkie dodatkowe usługi jakie możemy wykonać.

 

skontaktuj się »

Po podpisaniu takiej umowy możemy przejść do wykonania danego zlecenia. Polega ono głównie na podstawieniu w określonym w umowie czasie kontenera i ustawieniu go w bezpiecznym miejscu. Klient może przez określony czasu składować odpady budowlane w kontenerze, a po jego zapełnieniu przystępujemy do odebrania kontenera i wywiezienia śmieci w bezpieczne miejsce ich utylizacji. Tak naprawdę zapewniamy klientom pełen komfort i wygodę, gdyż wykonujemy swoją pracę kompleksowo.

 

 

Jak wygląda współpraca z naszą firmą?

 

 

Aby nawiązać kontakt z naszą firmą klient nie musi robić nic skomplikowanego. Wystarczy już jeden telefon lub wizyta w firmie by ustalić wszystkie szczegóły współpracy. Jesteśmy firmą w pełni profesjonalną, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!

Jak się do nas zgłosić?

Dodatkowo chętnie wyjaśniamy pewne zagadnienia i objaśniamy cały plan działania by klient mógł czuć się komfortowo i bezpiecznie. Wywóz odpadów to dla nas nic nowego, gdyż zajmujemy się świadczeniem takich usług od lat. Stąd też swoje obowiązki wykonujemy zawsze sprawnie i niezwykle szybko.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY