KONTENERY.TYCHY.PL

KONTENERY NA GRUZ I WYWÓZ GRUZU

Firma

ZADZWOŃ TERAZ
570 298 672

KILKA SŁÓW O NASZEJ FIRMIE

Profesjonalne usługi w konkurencyjnych cenach!

Nasza firma wyróżnia się na tle konkurencji, ponieważ nieustannie staramy się usprawnić naszą ofertę. Aby zagwarantować Państwu zadowolenie, zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom i zapewnić fachowe usługi na najwyższym poziomie.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasza kadra jest doskonale wykwalifikowana do różnego rodzaju zleceń. Przykładamy dużą uwagę do stosownych szkoleń, przez co nawet wyjątkowo trudne zadania nie są nam straszne. Poza tym, traktujemy naszych klientów z ogromnym szacunkiem, starając się dopasować do ich indywidualnych wymagań. Zdajemy sobie sprawę, że każde zlecenie jest inne i wymaga indywidualnego podejścia. Bardzo ważna jest dla nas elastyczność, dzięki czemu jesteśmy przygotowani nawet na niespodziewane trudności, które mogą wystąpić podczas pracy.

 

Nasi klienci zachwalają sobie nasze profesjonalne, a jednocześnie przyjazne nastawienie. Zawsze jesteśmy chętni do pomocy i wszelakie problemy staramy się rozwiązać natychmiastowo.

skontaktuj się »

Cenimy sobie z Państwem dobry kontakt oraz budowanie stabilnej i przyjacielskiej relacji. Interesują nas zarówno pojedyncze zlecenia jak i długotrwała współpraca. Obsługujemy przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne, indywidualnie podchodząc do każdego klienta.

 

 

Co oferujemy?

 

Ponadto, jesteśmy działalnością całkowicie uczciwą, o przejrzystych i klarownych zasadach. Nigdy nie zaniedbujemy kwestii prawnych, a nasz sprzęt jest utrzymywany w doskonałym stanie. Z naszych obowiązków wywiązujemy się sumiennie i na czas. Swoje usługi oferujemy przede wszystkim na obszarze miasta Tychy, lecz przyjmujemy zlecenia także z pobliskich miejscowości.

 

Współpraca z nami obejmuje:

  • Wynajem i podstawianie kontenerów
  • Wywóz gruzu
  • Wypożyczanie sprzętu, między innymi wynajem ładowarek teleskopowych
  • Prace ziemne koparką
  • Wyburzanie budynków

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!

Czym jeszcze się wyróżniamy?

Nam można zaufać! Gorąco zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszymi poszczególnymi ofertami – z pewnością znajdą Państwo wśród nich coś dla siebie. W kwestii kontenerów na gruz oraz wynajmu sprzętu, nie ma lepszych specjalistów od nas!

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY